| MPN | 56241 |
|---|---|
| UPC | 802269601963 |
| Interchange | Lokar Lokar Shifter Summit Racing Gennie Shifter |
| Brand | American Shifter Company |
| Contacts | 2 |
| Terminals | 3 |
| Switches | 1 |
| Mounting Holes | 2 |
| Height | 10.3 mm |
| Length | 29 mm |
| Width | 15.8 mm |
Check the listing for details. American Shifter Micro Plunger Limit Switch. Width: 15.8 mm, Condition: New. Listed at 19.95 USD.