| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | Plumbing Repair & Maintenance > Toilet Repair Parts |
| Brand | AMERICAN STANDARD |
| Color | White |
| Features | Flapper |
| Item Height | 2.600 |
| Item Length | 5.300 |
| Item Width | 4.000 |
| Country/Region of Manufacture | CN |
| Model | 738920-0070A |
| California Prop 65 Warning | N |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | No |
| Item Diameter | N/A |
| MPN | 738920-0070A |
| Size | 3" |
| Material | Plastic |
| Weight | 0.2300 |
| Length | 5.300 |
| Width | 4.000 |
| Depth | 4.000 |
| Voltage | N/A |
| Power Source | N/A |
| Number of Batteries | N/A |
| Battery Size | N/A |
| Battery Included | No |
| Motor Type | N/A |
| Battery Capacity | N/A |
| Battery Life | N/A |
| Cable Length | N/A |
Check the listing for details. American Standard 738920-0070A Flapper, Cadet 3, White. Color: White, Width: 4.000, Condition: New. Listed at 10.19 USD. Powered by Frooition Home Feedback Contact Shop Categories Gloves & Safety Apparel Safety Equipment PVF & Plumbing Electrical & Lighting Material Handling & Storage Fans & HVAC Ladders & Platforms Tools Janitorial/Grounds Maintenance Abrasives & Welding Tapes & Adhesives Hydraulics & Pneumatics Auto & Truck Maintenance Shipping & Packing Machining, Bearings & V-Belts More Categories AMERICAN STANDARD 738920-0070A Flapper, Cadet 3, White AMERICAN STANDARD 738920-0070A Flapper, Cadet 3, White Item Description Flapper Details About Us Details BRAND: AMERICAN STANDARD MPN: 738920-0070A SKU: G3604526 ITEM: COLOR: White MATERIAL: Plastic Shop By Brand More Items! View more great items! Shop By Category Refrigeration & HVAC Other Business & Industrial Cabinets & Bins Gearmotors General Purpose Motors Heating & Cooling Electrical Boxes and Enclosures Light Industrial Equipment & Tools Electrical Outlets & Recepticles Add to Favourite Sellers View Feedback Visit Seller's eBay Shop Sign up to Newsletter Contact Seller About Seller Page Powered by Frooition Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.