| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Gold |
| Item Diameter | 1.25 in |
| Fixings Supplied | Yes |
| Material | Brass |
| Suitable For | Cabinets Or Drawer |
| Brand | Amerock |
| Type | Cabinet Knobs |
| Item Height | 1 in |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Traditional |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Finish | Brushed |
| Item Width | 1.25 in |
Check the listing for details. Americk BP651-BBG. Cabinet Pull. Color: Gold, Condition: New. Listed at 1.25 USD. Americk BP651-BBG. Cabinet Pull.