| Brand | Amerock |
|---|---|
| MPN | BP1448-3 |
| Country/Region of Manufacture | Taiwan |
| Collection | Solid Brass |
| Finish | Bright Brass |
| Diameter | 1 1/4" |
| Material | Solid Brass |
| Type | Cabinet Knobs |
| Color | Gold |
| Item Diameter | 1 1/4" |
| Item Height | 1" |
| Item Width | 1 1/4" |
| Shape | Round |
| Number in Pack | 1 |
| Fixings Supplied | Yes |
| UPC | 026634031890 |
Check the listing for details. Amerock Advantage Solid Brass 1 1/4" Corner Cut Cabinet Knob Pull BP1448-3. Color: Gold, Condition: New. Listed at 12.61 USD. Corner cut Design Round Cabinet Knob. Solid Brass in Bright Brass finish. Need more than 1 of this item?.