| Brand | Amerock |
|---|---|
| MPN | BP53000FB |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Collection | Allison |
| Finish | Flat Black |
| Diameter | 1 1/4" |
| Material | Zinc |
| Color | Black |
| Item Diameter | 1 1/4" |
| Item Height | 1" |
| Item Width | 1 1/4" |
| UPC | 026634150911 |
Check the listing for details. Amerock Allison Flat Black 1 1/4" Round Cabinet Pull Knob BP53000FB. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 4.09 USD. Need more than 1 of this item?. Flat Black finish. We match competitor's prices! Well crafted from Zinc Materials.