| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Amerock |
| MPN | BP1950-BRB |
| Collection | Brass Classics |
| Finish | Brushed Brass |
| Diameter | 1 1/4" |
| Material | Solid Brass |
| Type | Cabinet Knobs |
| Color | Brass |
| Item Diameter | 1 1/4" |
| Item Height | 1 1/8" |
| Item Width | 1 1/4" |
| Shape | Round |
| Number in Pack | 1 |
| Fixings Supplied | Yes |
| UPC | 026634076129 |
Check the listing for details. Amerock Brass Classics Brushed Brass Solid Brass 1 1/4" Cabinet Knob BP1950-BRB. Color: Brass, Condition: New, Made in China. Listed at 8.16 USD. Solid Brass in Brushed Brass finish. Need more than 1 of this item?. We match competitor's prices!