| Country of Origin | Thailand |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Item Diameter | 1.25 in |
| Fixings Supplied | Yes |
| MPN | 53012-FB |
| Material | Zinc |
| Suitable For | kitchen Drawer Cabinet Bathroom Cabinets Drawers bedroom dressers |
| Brand | Amerock |
| Type | Cabinet Knobs |
| Unit Type | oz |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 1 in |
| Style | Traditional |
| Unit Quantity | good |
| Finish | Brushed |
| Item Width | 1.25 in |
| UPC | 026634150249 |
Check the listing for details. AMEROCK CABINET KNOBS FLAT BLACK BP 53012-FB. Color: Black, Condition: New, Made in Thailand. Listed at 3.70 USD. AMEROCK CABINET KNOBS FLAT BLACK BP 53012-FB.