| Brand | Table |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Accent Table |
| Item Height | 28.5 in |
| Style | Victorian |
| Item Length | 20 in |
| Finish | Antique |
| Item Width | 19.5 in |
Check the listing for details. Antique Victorian-Style Two-Tier Parlor Table W/ Bobbin Turned Spindle Legs. Condition: Used. Listed at 195.00 USD. Antique Victorian-Style Two-Tier Parlor / Side Table Featuring Distinctive Bobbin-Turned Spindle Legs In Pre-Owned Condition. Please See Photos For Exact Condition Safely Ships Next Business Day