| Brand | Anton/Bauer |
|---|---|
| Compatible Brand | ARRI |
| Type | Other Photo Studio Continuous Lighting Equipment |
| Color | Black, Gray |
| Voltage | 26 V |
| Model | 26V |
| MPN | 26V |
| Features | On/Off Switch, Reset Button |
Check the listing for details. Anton Bauer 26V Gold Mount Plus Dual Mounting Plate for ARRI SkyPanel S-60C/30C. Color: Black, Gray, Condition: For parts or not working. Listed at 225.00 USD. Cosmetically it shows normal signs of use but still looks great. Only selling AS/IS because I don’t have any batteries to test it. It worked just fine a year ago last time I operated it.