| Number of Items in Set | 3 |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Item Length | 8.26" |
| Brand | Antree |
| Type | 3-in-1 Pasta Maker |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 2.16" |
| Model | 3-in-1 Pasta Maker Accessory Set for KitchenAid Stand Mixers |
| Features | Easy Clean, 3-in-1 pasta attachment |
| Pasta Shape | Pasta Sheet Roller, Spaghetti Cutter, Fettuccine Cutter |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 6.69" |
Check the listing for details. Antree 3-in-1 Pasta Maker Accessory Set for KitchenAid Stand Mixers White. Color: White, Condition: Open box, Made in China. Listed at 39.05 USD.