| Brand | ANTRONIX |
|---|---|
| Type | Cable |
| Unit Type | Unit |
| Color | Gray |
| Item Height | 1.25" |
| Model | ARA2-10B1 |
| Item Length | 5" |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Number of LAN Ports | 4 |
| Item Width | 3" |
Check the listing for details. ANTRONIX ARA2-10B1 Advanced Residential Cable 2-Output Amplifier Untested GUC. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 9.95 USD. Antronix quality construction. Advanced Residential Amplifier. 2 Outputs/1 Input/1 Power input. BYP: 5-1000 MHz.