| Nozzle Size | 0.4 mm |
|---|---|
| Brand | ANYCUBIC |
| 3D Technology | FDM |
| Maximum Resolution | 1.75 mm |
| Model | Anycubic I3 Mega |
| Printing Speed | 20-100 mm/S |
| Features | Touchscreen, Adjustable Print Speed, Built-In 3D Scanner |
| MPN | SRW7259942 |
| Maximum Print Size | 210*210*205mm |
| Country of Origin | China |
| Interface | USB 2.0, SD Card |
| UPC | 0605175707596 |
Check the listing for details. ANYCUBIC i3 Mega 3D Printer in Original Box Upgraded Stepper Drivers. Condition: Used, Made in China. Listed at 129.99 USD. The unit and parts are currently in like new condition. Picture shows a tool holder, but not included since it didn't fit in the box.