| Nozzle Size | 0.4 mm |
|---|---|
| 3D Technology | FDM |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Interface | USB 2.0 |
| Country of Origin | China |
| Brand | ANYCUBIC |
| Item Height | 17.83 in |
| Model | i3 Mega-S |
| MPN | Not Specified |
| Item Width | 15.94 in |
Check the listing for details. Anycubic i3 Mega S 3D Printer - Printer Only - Great Condition - Black. Condition: Used, Made in China. Listed at 125.00 USD. Anycubic I3 Mega S 3D Printer - Printer Only - Great Condition - Black Tested and works. Hardware only. Great shape as shown in pictures. Please reach out with questions. Thank you!!