| 3D Technology | FDM |
|---|---|
| Plug | US |
| Maximum Print Size | 245*245*260mm |
| Brand | ANYCUBIC |
| Nozzle Size | 0.4 mm |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Maximum Resolution | ±0.1mm |
| Model | ANYCUBIC Vyper |
| Features | DIY Kit |
| Printing Speed | < 180 mm / s (recommended 80-100 mm / s) |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0, SD Card, USB memory |
Check the listing for details. Anycubic Vyper FDM 3D Printer. Condition: Used. Listed at 125.00 USD. Works, filament not included.