| Compatible Brand | For Anysecu,Inrico |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Compatible Model | 7S+ W7plus 4G-W2PLUS G25 3G/4G Radio |
| Battery capacity | 2000mA/3.7V |
| MPN | B01 |
| Year Manufactured | New |
| Bluetooth protocol | HFP / HSP / A2DP / AVRCP / SPP |
| Brand | ANYSECU |
| Type | Microphone |
| Unit Type | Unit |
| Mount Type | 4.2 version Bluetooth mic |
| Manufacturer Warranty | 6 Months |
| Voltage | 3.7V |
| FCC ID | 2AIV6-B01 |
| Connectivity | wilreless microphone, Bluetooth |
| Features | Wireless Microphone work with realptt, zello, SOS function, Big PTT, Group switch |
| Unit Quantity | 1 |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Item Weight | 328g |
| Country of Origin | China |
| LED indicator | Blue/Green LED Indicator |
| UPC | 729162143218 |
Check the listing for details. Anysecu B01 Wireless Microphone For T320 W8pro Android Zello 4G Network Radio. Condition: New, Made in China. Listed at 40.60 USD. Anysecu B01 Wireless Bluetooth PPT Microphone For Android 4G Network Radio T320 W63 T60 W8PRO Zello Real-ptt. that this wireless microphone is compatible with android5.1 and android6.0,android 7.0 and above, such as 3G-W7,4G-W7plus zello.