| Wine Bottle Capacity | 10 |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polyester |
| Year Manufactured | 2018 |
| MPN | NA |
| Item Depth | 18 in |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Brand | AO COOLERS |
| Type | Cooler Bag |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | 15 qt |
| Manufacturer Warranty | NA |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 17 in |
| Model | AO Soft Side |
| Theme | NA |
| Style | Shabby |
| Features | Shoulder Strap, Detachable |
| Can Capacity | 50 |
| Number of Wheels | O |
| Unit Quantity | One |
| Item Width | 30 in |
| Country of Origin | Imported |
Check the listing for details. AO Coolers Original Soft Side Cooler Bag w/ High Density Heavy Insulation~ XXL. Color: Gray, Condition: Used, Made in Imported. Listed at 78.00 USD.