| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Color | Cream |
| Material | Canvas |
| Item Length | 1 - 10 in |
| Personalize | No |
| Brand | AOA Studio |
| Type | Makeup Bag |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 1 - 10 in |
| Model | AOA Studio Flamingo |
| Features | Zipper |
| Item Width | 1 - 10 in |
| Item Weight | 0.8 oz |
Check the listing for details. AOA Studio Accessories Pouch Bag Cream Makeup Design. Color: Cream, Condition: New with tags, Made in Unknown. Listed at 7.28 USD. AOA Studio Accessories Pouch Bag Cream Makeup Design