| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Origin | Mainland China |
| Trim Material | Nylon |
| Number of Dividers | 1 |
| Closure | Buckle/Zip |
| Size | One Size |
| MPN | E884 |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 40 cm |
| Department | Unisex Adults |
| Care Instructions | Easy Care |
| Frame Material | Nylon |
| Personalized | No |
| Features | Adjustable Size |
| Season | Summer |
| Sport/Activity | Hiking |
| Item Width | 35 cm |
| Position | Back |
| Material | Nylon |
| CN | Zhejiang |
| Model Number | E884 |
| Number of Pockets | 4 |
| Brand Name | AONIJIE |
| Brand | Unbranded |
| Type | Hydration Backpack |
| Model | E884 |
| Application Position | Back |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle/Strap Material | Nylon |
| Item Weight | 130 g |
Check the listing for details. AONIJIE Reflective Hydration Pack Backpack Vest Hiking Camping Running Marathon. Condition: New with tags. Listed at 23.79 USD.