| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Book Title | AP US History Premium, 2024: 5 Practice Tests Comprehensive Rev |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 10.9in |
| Item Height | 1.2in |
| Item Width | 8.4in |
| Author | Eugene V. Resnick |
| Publication Name | Ap U. S. History Premium, 2024: 5 Practice Tests + Comprehensive Review + Online Practice |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Publisher | Kaplan Publishing |
| Series | Barron's Ap Ser. |
| Publication Year | 2023 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 34.5 Oz |
| Number of Pages | 568 Pages |
Check the listing for details. AP US History Premium, 2024: 5 Practice Tests Comprehensive Review - GOOD. Condition: Good. Listed at 16.79 USD. AP US History Premium, 2024: 5 Practice Tests Comprehensive Review - GOOD Product Id:1506288081 Condition:USED_GOOD Notes:Good condition ex-library book with usual library markings and stickers.