| Brand | BrightWay Group |
|---|---|
| Type | 12V SLA Battery |
| Voltage | 12 V |
| Amp Hours | 35 Ah |
| Chemical Composition | Lead Acid |
| Battery Size | 12 V |
| Application | High Drain Devices |
| MPN | BW 12350 NB |
Check the listing for details. AP12-35 Amstron replacement SLA Battery (12V 35AH). Condition: New. Listed at 74.69 USD.