| Unit Type | Unit |
|---|---|
| UPC | 0731304014188 |
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Brand | APC |
| Type | Power Distribution Panel |
| Maximum Power | Less than 100 W |
| Color | Beige |
| Model | APC AP9211 |
| Number of Outlets | 8 |
| MPN | AP9211 |
| Features | Surge Protection, Rack Mountable, Remote Monitoring |
| Maximum Input Current | 12 A |
Check the listing for details. APC AP9211 MasterSwitch 8 Outlet Power Distribution Unit AP9606 Web Management. Color: Beige, Condition: Used. Listed at 49.99 USD. 9906 box Tested and working