| Brand | APC |
|---|---|
| Type | Power Distribution Unit |
| Voltage Compatibility | 240 V |
| Color | Black |
| Model | AP9565 |
| MPN | AP9565 |
| Number of Outlets | 12 |
| Maximum Input Current | 16 A |
| Cooling | Passive Cooling |
| Outlets | 12 |
| Max. Input Current | 16A |
Check the listing for details. APC AP9565 1U Rack-Mountable Basic Power Distribution PDU 12-Outlets. Color: Black, Condition: Used. Listed at 74.99 USD. This Policy explains what Personal Data we collect from you, why we collect and process your personal data, when and with whom your personal data is shared, and your rights with respect to your Personal Data.