| Brand | APC |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Form Factor | Tabletop |
| Output Current | 12 A |
| Voltage | 120 V |
| Model | C2 Power Filter |
| Number of Outlets | 2 |
| Features | Filtering, Overload Protection |
| MPN | C2 |
Check the listing for details. APC C2 Power Filter 2-Outlet 120V 12A W/Filtering (TESTED). Condition: Used. Listed at 49.99 USD. 120V 12A W/Filtering (TESTED). APC C2 Power Filter 2-Outlet. EXPECT WEAR/TEAR AND OR SCRATCHES.