| Compatible Brand | For APC |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 12 V |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Item Height | 3.5" |
| Model | RBC17 |
| Compatible Model | BK650-AS, BK650EI, 515-970, BE650BB, BE650BB-CN, BE650G, BE650R, |
| Item Length | 8.39" |
| Country/Region of Manufacture | Philippines |
| Item Width | 6.89" |
| UPC | 0731304206811 |
| Brand | APC |
| Type | Battery |
| MPN | RBC17 |
Check the listing for details. APC Replacement Battery Cartridge #17 (RBC17). Condition: New. Listed at 79.00 USD.