| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Norazza |
| Type | Bag |
| Color | Black |
| Item Height | 8 in |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 4 in |
| To Fit | Camera |
Check the listing for details. Ape Case Camera Bag Norazza 10" X 8" X 4" Multi Compartment Never Used. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 29.89 USD. NEVER USED OFFICE SURPLUS. ADJUSTABLE SHOULDER STRAP. NO ORIGINAL WRAPPER