| Brand | API OES |
|---|---|
| Part Number | 18GS63V |
| Part Details | OES -- Federal and California |
| Fit Model | L300 |
| Fit Make | Saturn |
| Fit Years | 2005 2004 2002 2003 2001 |
| CS-SKU | 400:18GS63V |
| Manufacturer Part Number | 18GS63V |
Check the listing for details. API 18GS63V Exhaust Hanger Fits 2001-2005 Saturn L300. Condition: New. Listed at 15.80 USD. 2004 Saturn L300 2.2L 4 Cyl. 2001-2005 Saturn L300 3.0L V6. Spring Or Rubber Bushing Type: Rubber Bushing. Universal Or Specific Fit: Specific. Position: Rear.