| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 18ZG97W |
| Part Details | SERVICE TECH -- Switch Only |
| Fit Model | Xterra |
| Fit Make | Nissan |
| Fit Years | 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 |
| CS-SKU | 400:18ZG97W |
| Manufacturer Part Number | 18ZG97W |
Check the listing for details. API 18ZG97W Stop Light Switch Fits 2005-2015 Nissan Xterra. Condition: New. Listed at 26.25 USD. 2011-2015 Nissan Xterra PRO-4X Automatic. 2011-2014 Nissan Xterra X. 2010 Nissan Xterra S. 2006-2010 Nissan Xterra X Automatic. 2005-2010 Nissan Xterra SE. 2005-2009, 2011-2015 Nissan Xterra S Automatic.