| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 41CW89K |
| Part Details | SERVICE TECH -- 5 Terminal; Square; 30 A; Black; With oSkirtBrkt |
| Fit Model | D150 |
| Fit Make | Dodge |
| Fit Years | 1989 |
| CS-SKU | 400:41CW89K |
| Manufacturer Part Number | 41CW89K |
Check the listing for details. API 41CW89K Ignition Relay Fits 1989 Dodge D150. Condition: New. Listed at 17.74 USD. 1989 Dodge D150. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .