| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Part Number | 43JT39V |
| Part Details | ProTune -- 10 watt, Festoon Base |
| Fit Model | Spectrum |
| Fit Make | Chevrolet |
| Fit Years | 1985 1986 1987 1988 |
| CS-SKU | 400:43JT39V |
| Manufacturer Part Number | 43JT39V |
Check the listing for details. API 43JT39V Dome Light Bulb Fits 1985-1988 Chevy Spectrum. Condition: New. Listed at 18.47 USD. 1985-1988 Chevrolet Spectrum. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .