| Brand | API PEC |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Front |
| Part Number | 63WB99W |
| Part Details | PEC -- Single Offset, Allows up to 1 3/4 Degree of Adj. |
| Fit Model | Catera |
| Fit Make | Cadillac |
| Fit Years | 1997 1998 |
| CS-SKU | 400:63WB99W |
| Manufacturer Part Number | 63WB99W |
Check the listing for details. API 63WB99W Front Alignment Cam Bolt Kit Fits 1997-1998 Cadillac Catera. Condition: New. Listed at 16.97 USD. 1997-1998 Cadillac Catera. Position: Front. Warranty Policy. Product Information.