| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Part Number | 68QV12W |
| Part Details | ProTune -- 2.66 watt, Miniature Wedge Base, 4000 d. hours |
| Fit Model | Electra |
| Fit Make | Buick |
| Fit Years | 1988 |
| CS-SKU | 400:68QV12W |
| Manufacturer Part Number | 68QV12W |
Check the listing for details. API 68QV12W Ignition Light Fits 1988 Buick Electra Estate Wagon. Condition: New. Listed at 15.23 USD. 1988 Buick Electra Estate Wagon. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .