| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Part Number | 73YQ25V |
| Part Details | ProTune -- 12 watt, Single Contact Bayonet Base |
| Fit Model | Riviera |
| Fit Make | Buick |
| Fit Years | 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 |
| CS-SKU | 400:73YQ25V |
| Manufacturer Part Number | 73YQ25V |
Check the listing for details. API 73YQ25V Trunk Light Bulb Fits 1985-1993 Buick Riviera. Condition: New. Listed at 18.76 USD. 1985-1993 Buick Riviera. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .