| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Part Number | 77XX69V |
| Part Details | ProTune -- 3.78 Watt, Wedge Base; Compare to Original Bulb |
| Fit Model | 325is |
| Fit Make | BMW |
| Fit Years | 1992 1993 1994 1995 |
| CS-SKU | 400:77XX69V |
| Manufacturer Part Number | 77XX69V |
Check the listing for details. API 77XX69V Instrument Panel Light Bulb Fits 1992-1995 BMW 325is. Condition: New. Listed at 16.25 USD. 1992-1995 BMW 325is. Notes: ProTune -- 3.78 Watt, Wedge Base; Compare to Original Bulb. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .