| MPN | B0BP2JLD4W |
|---|---|
| Type | API |
| Brand | API |
| Color | As Shown |
| Model | B0BP2JLD4W |
| Style | Modern |
| Product | API B0BP2JLD4W |
| Item Width | 1.0 |
| Item Height | 1.0 |
| Item Length | 1.0 |
| Compatible Brand | API |
| Material | Metal |
Check the listing for details. API Quick Start Nitrifying Bacteria 16oz Freshwater & Saltwater Aquarium. Color: As Shown, Condition: New. Listed at 45.92 USD. Allows instant addition of fish. Contains live, nitrifying. No refrigeration required. All natural. For almost 60 years API has developed premium solutions with proven and effective results for your family and ours.