| Brand | Appion |
|---|---|
| Type | Single Refrigerant Recovery Machine |
| Refrigerant | R-409a, R-410a, R-401b, R-401a, R-12, R-407c, R-22 |
| Voltage | 115 V |
| Model | Appion G1 |
| Year Manufactured | 2019 |
| MPN | G1SINGLE |
| Item Length | 13.5 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 9 in |
| Item Weight | 21.5 lb |
Check the listing for details. Appion G1 Refrigerant Recovery Machine. Tested working. Condition: Used, Made in United States. Listed at 200.00 USD. This unit has been barely used, runs great. looks good.