| Country of Origin | United States |
|---|---|
| UPC | 0818369010017 |
| Brand | Appion |
| Type | Single Refrigerant Recovery Machine |
| Refrigerant | R-409a, R-410a, R-401b, R-401a, R-12, R-407c, R-22 |
| Voltage | 115 V |
| Model | G1SINGLE |
| Year Manufactured | 2017 |
| MPN | G1SINGLE |
| Item Length | 13.5 in |
| Item Width | 9 in |
| Item Weight | 21.5 lb |
Check the listing for details. Appion G1 SINGLE 115 Vac Refrigerant Recovery Machine .. Condition: Used, Made in United States. Listed at 299.99 USD. If you have any issue with your order.