| UPC | 0818369010536 |
|---|---|
| Brand | Appion |
| Service Pressure | 700 psi |
| Type | Replacement Gauges |
| Refrigerant | Various |
| Model | KTGA00 |
| MPN | KTGA00 |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 9 in |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. Appion KTGA00 Replacement Gauges. Condition: New. Listed at 41.97 USD. Appointment KTGA00 G5Twin & G1Single Gauge Replacement Pet and smoke free storage