| Item weight | 3.7 oz |
|---|---|
| Style | Kitsch, Contemporary |
| Theme | Teacher Appreciation, School, Gift |
| Material | Resin |
| Height | 6 in |
| Width | 1.75 in |
| Handmade | No |
| Country of Origin | China |
| Vintage | No |
Check the listing for details. Apple #1 Teacher Note Photo Holder Stand Back to School. Width: 1.75 in, Condition: Used, Made in China. Listed at 5.85 USD. Apple #1 Teacher note or photo holder-6" high X 1.75" wide. The item weighs 3.7 ounces. This is so cute and will make a great gift to your favorite teacher!