| Color | Gold |
|---|---|
| MPN | MYN52LL/A-A |
| Bundle Listing | No |
| Item Length | 9.87 |
| Unit Type | LBS |
| Display Type | IPS |
| Manufacturer Warranty | Distributor |
| Item Height | 6.85 |
| Processor Model | Apple Ax |
| Operating System | iOS 13 |
| Features | 10-hour Lithium-Polymer battery, 10.2 inch 2160 x 1620 IPS display, 2.4 GHz 6-core processor, Accelerometer, 1080p Video recording |
| Storage Capacity | 32GB |
| Unit Quantity | 1.08 |
| Battery Run Time | 10 |
| Item Width | 0.3 |
| Screen Size | 10.2in. |
| RAM Size | 3GB |
| Dimensions | 6.85 x 9.87 x 0.3 |
| Internet Connectivity | WiFi |
| Processor Speed | 2.4 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Battery Capacity | 1 |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | 8th Gen |
| Country/Region of Manufacture | Peoples Republic of China |
| Item Weight | 1.08 |
Check the listing for details. Apple iPad 2020 (10.2-inch, Wi-Fi, 32GB) - Space Gray / Gold / Silver -Excellent. Color: Gold, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 139.99 USD. 32GB Storage. Release Year: 2020. Product Line (Tablet): iPad. DC jack (3.5mm): 1. DC jack (2.5mm): 0. Press & hold theside button on your Apple Watch until the Apple logo appears. Processor Series: Apple Ax.