| No accessories | Yes |
|---|---|
| Cosmetic condition | Excellent |
| Processor | Dual Core |
| Unit Type | lb |
| Display Type | IPS LCD |
| Item Height | 9.4 in |
| Processor Model | Apple A9 (14 NM) |
| Features | Built-In Front Camera, Bluetooth, Built-In Rear Camera, Retina Display, Touch Screen, Web Browser, Accelerometer, Apple Pencil Support, Ambient Light Sensor |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Unit Quantity | 1 |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Item Width | 6.6 in |
| Screen Size | 9.7 in |
| RAM Size | 2 GB |
| Color | Gray |
| Dimensions | 9.45x6.67x0.3 in |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 1.84 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Battery Capacity | 8000-10000 mAh |
| Maximum Resolution | 1536 x 2048 |
| Model | Apple iPad (5th Generation) |
| Connectivity | Bluetooth, Lightning |
| Charger Included | No |
| Item Weight | 1.05 lb. |
Check the listing for details. Apple iPad 5th Gen - 9.7" DIsplay, 128 GB, Wi-Fi, Gray -. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 75.00 USD. Very good condition. Fully functional. iPad only.