| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Compatible Brand | For Apple |
| Model | Apple iPad (6th Generation) |
| Maximum Resolution | 2048 x 1536 |
| Battery Capacity | 8827 mAh |
| Operating System | iPadOS |
| Type | Tablet |
| Processor Model | Apple A10 Fusion |
| Connectivity | Bluetooth |
| Series | Apple iPad |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | Quad-core 2.34 GHz |
| Color | Space Gray |
| MPN | MR7J2LL/A |
| Features | Apple Pencil Support |
| Network | Unlocked |
| Storage Capacity | 32 GB or 128 GB |
| RAM Size | 2 GB |
| Processor | Quad Core |
| Screen Size | 9.7 in |
| Display Type | IPS LCD |
| Brand | Apple |
Check the listing for details. Apple iPad 6 (6th Gen) 3D566LL/A *FOR PARTS*. Color: Space Gray, Condition: For parts or not working. Listed at 179.99 USD. Apple iPad 6 (6th Gen) 3D566LL/A *FOR PARTS* in good condition, business owned ipad, u can't reset it and icloud locked WORLD PAWN EXCHANGE We are a family owned and operated business! We have been Pawnbrokers since 2008 and we truly do see things you would never expect. The best ones we sell here on eBay! We give you the best value out there, our prices are low and our items are always great! Be sure to favorite our store or follow us for new items every week, you don't want to miss out!