| Screen Size | 10.2 in |
|---|---|
| Color | Gray |
| RAM Size | 3 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| MPN | A2602, MK2K3LL/A |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | Apple iPad (9th Generation) |
| Connectivity | Bluetooth, Headphone Jack, Lightning |
| Operating System | iOS |
| Features | Bluetooth, Built-In Front Camera, Built-In Rear Camera, Fingerprint Scanner, Web Browser |
| Storage Capacity | 64 GB |
Check the listing for details. Apple iPad 9th Gen 10.2" (64GB Storage - Space Gray - MK2K3LL/A). Color: Gray, Condition: Used. Listed at 139.99 USD. Storage: 64GB. The unit (s) you receive will be in a similar condition to the pictures provided with the following issue(s)/defect(s) -Resolution: 2160x1620. -Screen Size: 10.2".