| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Non-Domestic Product | No |
| Custom Bundle | No |
| Modified Item | No |
| MPN | MK2K3LL/A |
| Display Type | IPS LED |
| Network | Not Applicable |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Color | Gray |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.65 GHz |
| Brand | Apple |
| Connectivity | Bluetooth |
| Processor | Hexa Core |
| Processor Model | Apple A13 Bionic |
| Features | Аuto-Centering |
| Screen Size | 10.2 in |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | Apple iPad (9th Generation) |
| Item Weight | 1.07 lbs |
| MPN | MK2K3LLA |
Check the listing for details. Apple iPad 9th Gen. 64GB, Wi-Fi, 10.2 in - Space Gray - Bundle - Daily Deal. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 219.85 USD. Powered by FrooitionFrooition Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js)This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.