| Screen Size | 10.2 in |
|---|---|
| Color | Space Gray |
| RAM Size | 3 GB |
| MPN | MK663LL/A |
| Internet Connectivity | Wi-Fi, Wi-Fi + 2G, Wi-Fi + 3G, Wi-Fi + 4G |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | IPad |
| Network | Unlocked |
| Model | A2603 |
| Connectivity | Bluetooth, Lightning |
| Processor Model | Apple A13 Bionic |
| Operating System | iPadOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
Check the listing for details. Apple iPad 9th Gen A2603 3GB RAM 64GB Storage A13 Bionic Chip iPad P/N:MK663LL/A. Color: Space Gray, Condition: Used. Listed at 149.99 USD. Apple iPad 9th Gen A2603 10.2" 3GB RAM 64GB Storage A13 Bionic Chip iPad P/N: MK663LL/A Tested Working. We understand if you encounter any setbacks. Item is in good working condition unless otherwise stated.