| Brand | Apple |
|---|---|
| Series | iPad Air |
| Type | Tablet |
| Screen Size | 9.7 in |
| Color | Silver |
| RAM Size | 32 GB |
| Model | iPad Air |
| MPN | MD786LL/A |
| Operating System | iOS |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Storage Capacity | 32 GB |
Check the listing for details. Apple iPad Air Tablet MD786LL/A iOS. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 60.00 USD. Apple iPad Air Tablet MD786LL/A iOS