| Series | iPad Pro |
|---|---|
| Network | Unlocked |
| MPN | MQEY2LL/A |
| Charger Included | No |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Battery Capacity | 8000-10000 mAh |
| UPC | 0190198478405 |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 10.5 in |
| RAM Size | 4 GB |
| Color | Gray |
| Dimensions | 9.87x6.85x0.24 in |
| Internet Connectivity | Wi-Fi + 4G |
| Processor Speed | 2.38 GHz |
| Brand | Apple |
| Type | Tablet |
| Display Type | IPS LCD |
| Maximum Resolution | 1668 x 2224 |
| Model | Apple iPad Pro (10.5-inch) |
| Processor Model | Apple A10x Fusion (10 NM) |
| Connectivity | Bluetooth, USB |
| Features | Built-In Front Camera, Built-In Keyboard, Bluetooth, Built-In Rear Camera, Vibration Function, Touch Screen, Color Screen, Geotagging, Wi-Fi + Cellular, Retina Display, Backlight, Text-to-Speech Function, FM Radio, Web Browser |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Item Weight | 1.05 lb. |
Check the listing for details. Apple iPad Pro 10.5" A1709 2017 64GB Unlocked Space Gray Very Good. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 105.85 USD. MODEL NUMBER: A1709. CARRIER : Unlocked. STORAGE SIZE : 64GB. AVAILABLE FOR SALE IS AnApple iPad Pro 2016. MODEL : iPad Pro. COLOR : Space Gray. MAKE : Apple. NOTE: You may not receive the exact unit shown in the photos.