| Processor | Dual Core |
|---|---|
| Magic Keyboard, Productivity, Creativity, Professional | Tablet |
| Device Charging Range | 5-15 |
| MPN | A1701 |
| Item Length | 10.04 |
| Unit Type | Unit |
| Display Type | LCD |
| Energy Star | B |
| Manufacturer Warranty | 30 days from the seller |
| Network | Unlocked |
| Item Height | 0.3 |
| Processor Model | Apple A9X |
| Operating System | iOS 16.4.1 |
| Features | Apple Pencil Support, Bluetooth, Built-In Front Camera, Built-in Microphone, Retina Display, Touch Screen, Wi-Fi + Cellular |
| Storage Capacity | 64 GB |
| iPad Pro, 12.9 inch, A1652, 128GB, Space Gray, Unlocked, M1 chip | Liquid Retina display, ProMotion, Wi-Fi 6, 5G, Apple Pencil |
| Unit Quantity | 1 |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Item Width | 8.7 |
| Screen Size | 10.5 in |
| EC Range | A - G |
| Color | Gray |
| RAM Size | 4 GB |
| Dimensions | Read the Description |
| Internet Connectivity | Lightning, Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.26 GHz |
| California Prop 65 Warning | This product contains a chemical known to the State of California to cause cancer. |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Battery Capacity | 8000-10000 mAh |
| Maximum Resolution | 2048 x 2732 |
| Model | iPad Pro (A1701) |
| Connectivity | Lightning |
| Charger Included | No |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | Read the Description |
Check the listing for details. Apple iPad Pro 10.5" (A1709) 64GB, Space Gray, Unlocked B+. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 129.99 USD. The Apple iPad Pro 10.5" (A1709) 64GB, Gray, Unlocked is a high-performance tablet designed for professionals and creative individuals. Space Gray. Powerful Performance: Apple A9X for blazing-fast performance and seamless multitasking.