| Features | Retina Display |
|---|---|
| RAM Size | 4 GB |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Series | Apple iPad |
| Unit Type | Unit |
| Model | Apple iPad Pro 11 (1st Generation) |
| Product Line | iPad Pro 11 (1st Generation) |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Screen Size | 11 in |
| Operating System | iOS |
| Connectivity | Bluetooth, USB-C |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Apple |
| Color | Silver |
| Type | Tablet |
Check the listing for details. Apple iPad Pro 11'' WiFi Only Model 2018 64GB with Magic Keyboard. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 479.00 USD. Gently used 2018 iPad Pro 11" 64GB with Magic Keyboard. iPad had been in a case and is in excellent condition.