| Storage | 256GB |
|---|---|
| Color | Space Black |
| Processor | Deca Core |
| Device Charging Range | 30-40 |
| Unit Type | Unit |
| Display Type | OLED |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Processor Model | Apple M5 |
| Features | Apple Pencil Support |
| Operating System | iPadOS |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Screen Size | 13 in |
| EC Range | A - G |
| RAM Size | 128 MB |
| Dimensions | 9.83x6.99x0.21 in |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 4.4 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | iPad Pro |
| Type | Tablet |
| Battery Capacity | 31.29 watt |
| Maximum Resolution | 2752x2064 |
| Model | Apple iPad Pro 11-inch (M4) |
| Connectivity | USB-C |
| Charger Included | Yes |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 15.7 ounces |
Check the listing for details. Apple iPad Pro 13-inch (M5) Wi-Fi, latest model, chose color and storage. Color: Space Black, Condition: New, Made in China. Listed at 1375.00 USD. Includes one year apple warranty. Apple Pencil and keyboardNot included.