| Manufacturer | Crestware |
|---|---|
| Brand | Crestware |
| Model Name | PB14 |
| MPN | PB14 |
| Model | PB14 |
| Item Width | 9 in |
| Item Height | 7 in |
| Item Length | 9 in |
| Installation | Not Offered |
| Color | Not Offered |
| Type | Not Offered |
| Material | Not Offered |
| UPC | 710277356372 |
Check the listing for details. Crestware Blade with Frame, 1/4 In W, Aluminum. Color: Not Offered, Condition: Used. Listed at 19.70 USD. Manufacturer: Crestware. The product is in good condition and includes all parts.